Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Képeket hogyan helyezzek át...

Képeket hogyan helyezzek át mikro sd kártyára?

Figyelt kérdés

2014. aug. 8. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Filekezelővel
2014. aug. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos ezt nem lehet megoldani, ez olyan neház feladat amire a tudomány mai állása alapján még nincs megoldás. De brit tudósok dolgoznak rajta, szóval türelem.
2014. aug. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogyan kell, ezért kérdeztem meg, de látom néhány ember képtelen rendes választ adni.
2014. aug. 8. 18:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Talán úgy hogy van egy micro sd kártya olvasó eszközöd, ami kb bármi lehet ami micro sd befogad, akár egy mobiltelefon is. De elővadászhatsz egy sd kártya befogadására képes eszközt is ha van microSD adaptered.

Azért tetted fel a kérdést, mert reménykedtél valami más megoldásban?


És ha már értelem, miért van kiemelve hogy képeket? A nem képeket valami más módszerrel kell majd másolni?


[link]

2014. aug. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Lépj be a kamerába és állítsd be hogy a memóriakártyára mentse a képeket. Aztán csinálj egy képet és a galériába csinál egy mappát az eszköz magától. Aztán abba a mappába helyezd át azokat a képeket amiket rá akarsz rakni az sdre, és kész. Én is nehezen jöttem rá de sikerült. Aztán a beállításoknál meg is nézheted hogy az eszközön több tárhelyed van.
2015. jan. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
r3d4me nevű felhasználó nagyon hülyeséget írt!!!!!!!!!!! És nagyon hülye is!!!
2015. jan. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ötödikek, úgy csináltam még augusztusban:)
2015. jan. 29. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!