Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti hogyan hordjátok magatokkal...

Ti hogyan hordjátok magatokkal az okostelefont?

Figyelt kérdés

Ugye, nem túl régen, még az okostelefonok ideje előtt, csak beraktam a zsebbe, és kész. Lehetett akármilyen szűk a ruha, rövid vagy hosszú nadrág, elfért benne. Mehettem a munkahelyre, a kertbe kapálni, a gyerekkel dúrhattam a homokozót, kifesthettem a szobát, mosogathattam a konyhában, soha, semmi baja nem esett, nem kellett félnem, hogy elhagyom, vagy ellopják.


Most meg? Nagy batár telefon, zsebbe nem fér be, ha mégis, kényelmetlen, ezért mindig kénytelen vagyok táskát cipelni magammal. Félek, hogy valami baja lesz.

Sokszor látom, hogy fiatalok mindig a kezükben viszik, mintegy mutogatva, hogy milyen kütyüjük van. Nekem ez picit visszás.


2014. aug. 8. 22:27
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%
Ez 2014 -.-
2014. aug. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell akkora telefont venni, és meg van oldva :)
2014. aug. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
80%
Nekem van egy nagyon pici kis tatyom, akkora mint a telefonom, es at tudom vetnk a vallamon, tehat ha nem fer a zsebbe, abba beledobom es ugy viszem magammal. Ha megyek valahova tobb idore, akk marad a rendes tasks es abba bele
2014. aug. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

"Sokszor látom, hogy fiatalok mindig a kezükben viszik"


Életembe nem láttam ilyet, pedig ráadásul suliba járok, ahol azért pár fiatallal összefutok minden nap.


Simán zsebre rakom a telefont és kész, nem kell 6"-es telefont venni, és akkor nincs semmilyen probléma.

2014. aug. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Én is bedobom a táskámba, vagy zsebre rakom. Ezeket a mostani telefonokat szerintem meg pont hogy kényelmesebb zsebben hordani, mert sokkal vékonyabbak, mint a régiek. Persze ha tényleg valami nagy 5-6"-nál nagyobb képátlójú batárod van, azt tényleg már nehéz már zsebre vágni.

Én nem féltem jobban, mint annó 10 évvel ezelőtt a telefonjaimat. Értékben is kb annyi volt akkor mint amilyen készülékem most van.

2014. aug. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
ezert jo az iPhone :) Nekem ezvan
2014. aug. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Én az 5,2-es telefonom simán a zsebemben hordom és nem zavar.
2014. aug. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Nekem elfér a zsebemben a SONY Z1. Ezzel szoktam a strandon videózni:D meg akárhol máshol is.
2014. aug. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem az volt a kérdés, hogy kinek milyen van.

Az enyém 4"-os és bővel elfér a zsebemben. Lehet még talán kettőt is be tudnék zsúfolni.

De ahogy írtam 6"-tól fölfelé ez már elég körülményes.

2014. aug. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Valamit rosszul csinálsz akkor.Nekem az 5"-es telóm lazán elfér szűk zsebben is.(ott azért már látszik hogy van benne valami)Sőt,volt már Galaxy Note 3 is a zsebemben-5,7"-és láss csodát,egy normál farmerzsebben elfért.
2014. aug. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!