Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 50 Ezerért milyen új v használ...

50 Ezerért milyen új v használt okos telefont vegyek?

Figyelt kérdés

2014. aug. 9. 01:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Új: Moto G

Használt:Nexus 4 (picit több mint 50, de megéri)

2014. aug. 9. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyetertek az elsovel az uj telonal, de hasznaltat valami mast, mert a Nexus 4 nem kulonosebben jobb a Moto G-nel.
2014. aug. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Motorola Moto G vagy Xiaomi Redmi 1S


[link]


[link]

2014. aug. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia
2014. aug. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lumia 720ról mit gondoltok ?
2014. aug. 9. 09:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Androidosok közül Moto G, ez nem kérdéses.

#2

De, a Nexus 4 sokkal erősebb a Moto G-nél, jobb a kamerája, többi téren is vagy jobb valamivel, vagy megegyező, csak épp nagyon szar az aksija, ez miatt nem ajánlanám. De ha jó lenne az aksija, akkor azért jóval jobb telefonnak számítana a Moto G-nél

2014. aug. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nezz utana vagy teszteld le 1v1-ben. Mi haverral csinaltuk, nem talaltunk olyat, amiben egyertelmu elonye lenne a Nexus 4-nek. Lehet a kameraja nagyobb felbontasu, attol nem biztos hogy jobb a kepek minosege is.
2014. aug. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7


Abban egyetértek, hogy való életben nincs túl nagy előnye, sőt, még a Nexus 5 sem annyival jobb a Moto G-nél teljesítmény terén, de ez csak a jelenre vonatkozik.

2 év múlva azért másabb lesz itt a helyzet. Azért az a 4 krait mag vs 4 Cortex A7 mag elég jelentős különbség, és az Adreno 320 is nem kicsit erősebb az Adreno 305-nél, ami lehet, hogy jelenleg nem túl nagy előny, hisz a Moto G is csak úgy pörög, nagyon jó a teljesítménye, de azért csak jobb a Nexus 4.

De ahogy írtam, elég szar az aksija, én már csak ez miatt sem cserélném le a Moto G-met N4-re.


"Lehet a kameraja nagyobb felbontasu, attol nem biztos hogy jobb a kepek minosege is."


Ez teljesen igaz, és én sem azért írtam, hogy a Nexus-nak jobb a kamerája, mert nagyobb a felbontása, de tényleg jobb. N4-nek sincs olyan csúcsminőségű kamerája, de azért elég korrektnek mondható, Moto G kamerája meg közel használhatatlan.

2014. aug. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!