Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace 3 vagy LG...

Samsung Galaxy Ace 3 vagy LG Optimus L7?

Figyelt kérdés

2014. aug. 9. 15:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ace 3!
2014. aug. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Amire a

telefont használom: az alapok, internet, fényképezés, játékok. Elég lassú az LG, és az is a

problémám vele, hogy nem adnak ki hozzá szoftver frissítéseket. Ez a Samsung telefon pedig

elég gyorsnak tűnik. Elég sok összehasonlítást olvastam, de nem tudok dönteni.

2014. aug. 9. 16:25
 3/13 anonim ***** válasza:
Én se tudnék ha nem lenne nagyobb az LG.
2014. aug. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Saavedro ***** válasza:
Mivan? Az L7 egy régi hulladék. Komolyan elgondolkodtál rajta? Adreno 200 és MSM7227A van benne, 512 MB RAM-mal. Már amikor kijött - és ez régen volt - alsókategóriásnak számított a hardvere.
2014. aug. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy milyen, olyan telefonom van...és ennél már csak jobb lehet, úgy gondolom, meg olvasgattam ezeket a dolgokat is, meg hogy az Ace 3-nak jobbak a hardverei. És melyik csinál szebb képet+videót? A Samsung-s? Mert erről amit olvastam, abban az LG-t fényezik...5-5 MP-s kamera mind2é.
2014. aug. 9. 22:22
 6/13 Saavedro ***** válasza:
A képminőség mindkét telefonnál középszerű. Videóban viszont a Samsung 1000-szer jobb.
2014. aug. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nemrég cseréltettem le a hátlapját az LG telefonomnak, mert elég karcos lett, ahogy nem volt rajta védőtok, ezért kicsit sajnálom lecserélni, így pedig baromi szép képet készít...a különbséget pedig csak fényerőben látom kicsit a kettőnél, többen nem nagyon, videó felbontást meg tudom, hogy a Samsung HD-t is tud...meg a hardverei is jobbak...szóval akkor nálad nem is lenne kérdés a csere?
2014. aug. 9. 23:21
 8/13 A kérdező kommentje:
Mert anyám kapott egy Ace 3-t a telenortól ahogy csomagot váltott (20. születésnapjuk volt), és vele eltudnám cserélni..
2014. aug. 9. 23:21
 9/13 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, ha nem tetszik akkor visszacserélheted. :)
2014. aug. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem engedi.:DD Azért kell még a jövő héten eldöntenem, mert bele is írkálja a telefonba a számokat meg minden...meg most ha az enyémről letörlök mindent, utána tölthetem lefelé újra.
2014. aug. 10. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!