Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Régi kártyás telefont amit...

Régi kártyás telefont amit nem töltöttem fel már évek óta még vehetek hozzá feltöltökártyát?

Figyelt kérdés
Nem avul el vagy ilyesmi? Lehet hülye kérdés bocsi:S
2010. jan. 13. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A telefonban lévő SIM kártya már tuti nem érvényes mivel azt a telefonszámot nem fogja a szolgáltató évekig tartogatni. Talán, de nem biztos ha 1 évig nem töltöd fel akkor megszűnik a SIM érvényessége.
2010. jan. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szolgáltatótól és feltöltéstől függ a sim kártya érvényessége, de legjobb tudásom szerint ez maximum egy év. Azután inaktiválódik a kártya.
2010. jan. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdezem ( nem nagyon értek hozzá:D) mert max 2 hónapja még volt rajta pénz és irtam is rola sms-t. Azonban előtte nemhasználtam legalább 1 éve, mivel van másik telefonom is. Most jól jönne ez a kártyás telefon, és azért kérdeztem hogyha 2 hónapja még feltöltve tudtam róla smst irni akkor fel lehet e mégegyszer..

Most akkor megszünt a sim érvényessége v nem?

2010. jan. 13. 09:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

.



A tuti módszer arra, hogy megtudd, feltöltheted-e még vagy sem: tedd be egy telefonba, és hívd fel egy másikról. Ha csöng, akkor töltsd fel nyugodtan. Ha nem kapcsolható vagy ilyesmi, akkor már ne reménykedj.



.

2010. jan. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha két hónapja még használtad és volt rajta feltöltés, akkor elvileg jó is lehet. De pofon egyszerű kipróbálni: hívd fel a számot egy másik telefonról és ha azt mondja be, hogy "a hívott szám pillanatnyilag nem kapcsolható" vagy hangposta jelentkezik, akkor a kártya jó. Ha "a hívott számon előfizető nem kapcsolható" - akkor inaktív. Ehhez nem kell betenned telefonba sem, csak hívd fel.
2010. jan. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha már lejárt,már el sem fogadja a telefon.Ha elfogadja a *102# utána hívás és a központ kiírja meddig aktív a sim kártya.Aktíválás lejárta után még 3 hónapig tartják a számot de ekkor már csak feltölteni lehet.Ezután a szolgáltató újra eladja a számot.Ezután már nem lehet újra aktíválni.
2010. jan. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!