Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnék hozzájutni a...

Tosi12345 kérdése:

Hogyan tudnék hozzájutni a lehető legolcsóbban egy Iphone 4S-hez?

Figyelt kérdés
Mostanság szeretnék venni egy új telefont és a iphone 4s tökéletes lenne csak sokkalom az eredeti árát. Valaki tud valami üzletet vagy weboldalt ahol viszonylag olcsó ?

2014. aug. 10. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
t-mobilnál 80.000ft,ennél olcsóbban csak használtan találsz
2014. aug. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
használtan vegyed, 50e
2014. aug. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
azt hiszem a T-Mobile-nál már 70 000-ért lehet kapni, én még áprilisban 90 000-ért vettem. Nézd meg egy telefontokos boltba, ott is szoktak lenni az itteni ár alatt maximum egy tízessel. De szerintem spóroljál rá, a T-Mobile-ban csak 8GB-os van, ami nekem júliusra sikeresen be is telt, így törölhettem... Szóval inkább vegyél meg minimum egy 16 GB-osat, bár az már drágább. Amúgy még így is olcsóbb, mint a Samsungok :)
2014. aug. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!