Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen CWM-es recoweryt...

Milyen CWM-es recoweryt telepítsek fel egy Xperia E-re (C1505) mert már raktam fel minden programot (pl. : rom manager premium) de hiába várom azt a kék jelzést soha nincs?

Figyelt kérdés

2014. aug. 10. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen kék jelzésre gondolsz. Rootolni kell a telefonod, utána mehet fel a CWM. Play-ről letölthető programokkal nem lesz sem root, sem CWM.
2014. aug. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez már root olva van...

A másik telefonomon cseréltem rom-ot és azon úgy jön be a recovery, hogy nyomogatni kell a hangerőgombot amikor azt mutatja, hogy SONY és kéken világEgyébként álapot jelző LED.

2014. aug. 10. 16:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Többféleképpen be lehet lépni a CWM-be. Hangerő le gombot nyomogatni, vagy a Sony logoval egyidejű rezgés után a bekapcsológombot megnyomni. Verziótól függ. Állítólag a CWM már lejárt vagy hogy mondjam, helyette TWRP van. Többet is tud mint a CWM. A kék led a fastboot modot jelenti az nyitott bootloaderes telefonoknál, ekkor lehet a kernelt lecserélni.
2014. aug. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!