Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nexus 5 Tudtok olyan tokot...

Nexus 5 Tudtok olyan tokot ami flip tokos, elejét, és a hátulját és védi a telefonnak és közben alul a telefon alján is a hangszóróknál is védi a telefont? Fedett van kerete, nincs kint egyik része se.

Figyelt kérdés

2014. aug. 10. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Ebayen körbe néztél? :)

Ott szerintem biztos van.

2014. aug. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Helló. Igen ott már néztem olyanokat de csak olyat találtam ahol az aja nincs lefedve ésigy ha esik es pont a sarkára esik akkir már nincs semmi védelem... Persze nem lehet mindentöl megvédeni de azert jo lenne ha lenbe valami boritása.. olyan mint a sima tok ami csak a hatuljat vedi es van egy egesz kerete...nem csak egy fel.remelem erted mire gondolok azert kosz a segitseget hello
2014. aug. 10. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!