Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom az LG Chocolate...

Hogyan tudom az LG Chocolate White telefonomat ki függetleníteni?

Figyelt kérdés
Jelenleg pannon függő, de én t-mobillal akarnám használni
2008. aug. 5. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Magadnak nem tudod megcsinálni, mert nem csak kábel és egy program kell hozzá, hanem kell egy külső USB eszköz (a nevét direkt nem írom le) ami kb. duplája telefonod árának. Tehát a megoldás: beviszed a szolgáltatódhoz és ott megcsináltatod (nem tudom pontosan mennyiért csinálják, de nagyságrendileg 10eft körül) vagy beviszed egy mobiltelefon kereskedésbe ahol vállalják, (kb 3eft) de az illegális... a választás rajtad áll.
2008. aug. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na ezért engem kinyírnak. Ha pesti vagy, akkor nem bonyolult a dolog, sok helyen függetlenítenek. Nekem van egy személyes jóbarátom a Nyugatitól nem messze.

Ahogyan a Nyugatitól a Lehel tér felé mész a Westenddel ellentétes oldalon, egy nagy teraszos kávézó előtt lesz egy picike antikvárium, ami csak látszólag az! Nagyon nehéz eltéveszteni, mert egy pár négyzetméteres kis zug. Onnan lehet felismerni, hogy a bejáratnál is halomban állnak a könyvek, benn meg szintén 2-3 méteres könyvtornyok vannak a polcok előtt.

A boltosnak mondd azt, hogy egy barátod ajánlotta ezt a helyet, hogy itt ki lehet függetleníteni a telefonodat, neki is itt csinálták a 6680-asát... Ha mázlid van, akkor 2-3 ezer forintért megoldja, többnyire 1-2 napon belül.

2008. aug. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!