Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet a T-mobilba micro sim...

Lehet a T-mobilba micro sim kártyát kapni? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

2014. aug. 11. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Bemész a Telekomhoz és kártyacserét kérsz. Az új kártyák már olyanok, hogy a kisebb fajta is kitörhető belőle.

Nem kerül semmibe, teljesen ingyenes. Én pont ma kaptam így új kártyát.

2014. aug. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Holnap én is elintézem.
2014. aug. 11. 21:57
 3/6 anonim ***** válasza:
..de GSM boltban is kapsz T mobilost is..
2014. aug. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
...na jó, ott egy ezres a kártya, melyből 600 lebeszélhető...
2014. aug. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De a GSM boltos verziónál gondolom nem ugyan azt számot kapod, nem?

Még arra érdemes figyelni, hogy ha a SIM-re vannak mentve telefonszámok, azt mentsd el a telefonra, vagy az SD-kártyára. Bár ha az új készülék csak mikor-SIM-et kezel, akkor ez problémásabb.

(Egyébként a régi kártyát is visszakapod. A rajta lévő információkat továbbra is el tudod érni, csak hálózatot nem fog találni a régi kártyáról, mert le lesz tiltva.)

2014. aug. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vagy még egy lehetőség: Mediamarktban láttam pont, hogy a vevőszolgálaton ki volt írja, hogy a régi kártyádat levágják mikro-simmé. Így ha arra vannak mentve adatok egy az egyben át tudod vinni.

Igaz itt egy ezrest kérnek a műveletért.

2014. aug. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!