Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Emelt díjas SMS-küldést...

Emelt díjas SMS-küldést blokkoltam véletlenül. Hogyan állítsam vissza? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Valahogy blokkoltam azt a lehetőséget a telefonomon, hogy emelt díjas SMS-t küldhessek. Mindenhol kerestem azt a beállítási lehetőséget, ahol ezt vissza tudom csinálni, de sehol sem találom. Valaki esetleg tudna segíteni, hogyan tudnám visszaállítani, hogy ismét emelt díjas SMS-t is küldhessek? A beállításokon belül hol keressem ezt az opciót? Samsung Galaxy Core Plus telefonom van, számlás. Minden segítséget előre is nagyon köszönök!

2014. aug. 11. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez hálózati korlátozás.

A sim kártya szolgáltató ügyélszolgálatán tudsz engedélyezést kérni.

2014. aug. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mürk195 válasza:

Nem hálózati korlátozás...

Ugyanígy jártam...

Beállítások/alkalmazások itt a 3 függőleges pötty (legalábbis nálam), ami az egyéb beállításokat hozza elő.

Speciális hozzáférés/prémium üzenetszolgáltatások használata és itt engedélyezni kell.

2019. nov. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!