Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb telefon és...

Melyik a jobb telefon és miért jobb a másiknál?

Figyelt kérdés
Galaxy s5 vagy xperia z2 között gondolkozok csak még nem tudom melyiket vegyem.

2014. aug. 11. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Z2.
2014. aug. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Pont az S5-ről nézek bemutatót, nem vannak nagyon elragattatva tőle a mobilarenasok...

http://www.youtube.com/watch?v=GTdtEMnkm5I


Meg az S széria is inkább már csak márka... Z2-t ajánlom!

2014. aug. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fáj elismerni, de tényleg a Z2 jobb.
2014. aug. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,de mitől jobb az xperia z2? Valaki tud linkelni magyar összehasonlító videót a kettőről?
2014. aug. 11. 22:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Videót linkelni nem tudok, de több benne a RAM, nagyobb, és jobb a kamerája.
2014. aug. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gyorsabb, jobb kamera, több RAM, és maga a telefon minősége is jobb, mert nem egy műanyag sz.r, és nem egy ragtapaszra hasonlít :D
2014. aug. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
z1compactom is volt es most z2 igen szuper telefon teljes mertekben vizallóak,gyönyörű kijelző és eegyszerűen hihetetlenül gyors. Mindegyik z. Van egy csomo hasznos alkalmazás mint pl akkumlatorral kapcsolatos beállításokból kismillió létezik. En pl beallitottam hogy mindig csak abba a dologba fektessen energiat amit epp hasznalok tehat a hatter alkalmazasokba ne. Igy pl egy parizs-pecs buszutat kibirt ugy hogy 7orat zenet hallgattam, 4filmet megneztem 1080p ben es meg neteztem is mellette. :) ja és rendkívül masszív a cucc. A tűéles kijelzőt 3db gorillaglasse védi a hátulját pedig 2. Plusz ezeken gyárilag van egy hihetetlen erős fólia amit nagyon nehéz eltávolítani de ezt nemis kell. Semmi kopás nemlátszódik 2honap utan se pedig nem tarolom tokban
2014. aug. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ sokat segítettetek,utolsó válaszoló amit írtál az nagyon tetszett már csak annyit kérdeznék tőled,hogy erőteljes napsütésben is szépen látszik a képernyő?
2014. aug. 12. 18:00
 9/9 A kérdező kommentje:
Megvettem a telefont, a Z2-t !!!!! Nagyon jó telefon,a kamera,az akku,a hangszórók stb sorolhatom mindenben tökéletes. Köszi szépen a válaszokat! :)
2014. aug. 27. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!