Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudok androidot cserélni?...

Hogy tudok androidot cserélni? Ez ilyen kínai.

Figyelt kérdés
Ugyan van benne magyar nyelv, de a fele még így is angol, de van ami kínai. Valami teljesen magyar android kellene, de nem tudom, hogy lehetséges-e valahogy a csere. Ha a legújabb van fent, akkor meg kell várnom a következőt, és annak a magyar verzióját kell rátennem? Vagy hogyan működik ez?

2014. aug. 11. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Melyik készülékről beszélünk...?

Nagyon CLONE szoftver "szaga" van.:(

2014. aug. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha valami olcsó kínaiphone-t vettél, akkor annál ez normális lehet. A jobbaknál kapsz hozzá rendes romot.

Milyen telefon?

2014. aug. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

lenovo vagy mi. Jó telefon ez, többen is mondták, meg kb teljesítményre samsung szintjén van. 35k volt, többet nem is nagyon fizetnék egy telefonért.


És mivel külföldi oldalról vettem, ezért lehet rajta ilyen multi-languages android verzió.

2014. aug. 11. 19:55
 4/6 A kérdező kommentje:
valaki?!
2014. aug. 11. 20:40
 5/6 anonim ***** válasza:
pontos telefontípus kellene nekem aztán talán tudnák segíteni
2014. aug. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
lenovo a820
2014. aug. 11. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!