Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia L-hez milyen...

Redbullicecream kérdése:

Sony Xperia L-hez milyen fulhallgatot ajánlanátok? Előnyt. Szolgál az erős basszus. és a jó magas!

Figyelt kérdés
Sennheiser CX200-at akarok most venni, Sony Xperia L-em van, és ugye benne van minden jó dolog, ClearBass, VPT, stb. Szerintetek jo valasztas lenne? Hallottam egyik reszrol hogy mmar oreg, de masok azt mondtak allatul szol.. Volt mar kétszer is Sennheiser Adidas CX310-em, az nagyon allat volt de az meg regebbi teloval... Lehet jobban megerne megint azt venni?
2014. aug. 12. 20:56
 1/2 anonim válasza:
Szerintem Skullcandy-t vegyél, a media markt-ban olyan 10 ezer forintosat, az nagyon jól szól! Nekem is xperia L-em van és a basszust rátettem és szétmegy a fülem olyan rohadt jó
2014. aug. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem Sennheiser CX300-II-m van és barom jól szól. A 200-as ehhez képest nem tudom mennyivel gyengébb.
2014. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!