Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sürgősen új telefon kell....

Sürgősen új telefon kell. (Hosszabban lent)?

Figyelt kérdés

Szóval a régi telóm töltője (a bemenet) tönkrement. És iPhone-t akarok majd venni karácsonykor, mert akkor jár le a szerződés. Viszont most sürgősen kéne egy olcsó telefon. Amit tudjon: Facebook, Messenger, Opera alkalmazás futtatása illetve zenehallgatás, meg ha telefonálni lehet vele az se baj :D A keret maximum 20000 (húszezer forint)

Köszönöm :D



2014. aug. 13. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

hát, ezeket szerintem az összes okostelefon tudja :) Ezek alap dolgok, erre valók. Az már más kérdés, h milyen felhasználói élménnyel :P

20 ezer. Újonnan vagy használtan? Független?

2014. aug. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
2014. aug. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
független kéne és lehetőleg már holnap, legalábbis telenornál nem nagyon találtam megfelelőt. vagy a héten legkésőbb
2014. aug. 13. 15:40
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiért kapsz egy nagyon gagyi Androidos telefont, ami természetesen tudja ezeket, hisz ezek nagyon alap dolgok, de ahogy #1 írta, nem mindegy, hogy milyen felhasználói élménnyel, és valószínűleg kikészülnél már az első nap, akkora hulladékok ezek.

Vagy veszel egy Lumia 520-at, az használtan szerintem kijön ennyiből, és sokkal jobb telefon.

2014. aug. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem feltétlenül androidost szeretnék :) azért is váltanék iOS-ra mert nem vagyok megelégedve vele :) megnézem a Nokiát is köszönöm :)
2014. aug. 13. 17:37
 6/8 anonim ***** válasza:
A leirtaknak az iPhone 3GS teljes mertekben megfelel.
2014. aug. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
somy xperia e1eket lattamar haszmaltan 20er nagyon jo kos telo am nem is gondolnatok
2014. aug. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) végül egy sony xperia e1-et vettem :)
2014. aug. 14. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!