Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor fog megjelenni az...

Mikor fog megjelenni az xperia z3 okostelefon, és mennyivel vagy mivel lesz jobb mint az xperia z2?

Figyelt kérdés

2014. aug. 13. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Nemrèg jelent meg a Z2....
2014. aug. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ősszel, a többit nem toom, :)
2014. aug. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szeptembert pletykálnak megjelenésre, és szinte semmi fejlődést.

Marad az 1080p-s kijelző (mondjuk ez kifejezetten jó hír, felejtsék el a QHD-t telefonokba), Snapdragon 805, ami jóval erősebb a 801-nél, de mégis minek kéne egy még erősebb hardver? Marad a 20,7 megapixeles kamera, marad minden.


Persze ezek pletykák még csak, de az esetek többségében be szoktak igazolódni, de ha ez igaz, akkor nem értem a Sony-t.

Xperia Z óta fél évente jöttek az utódjai, és közel semmi fejlődéssel. Xperia Z2-re eljutottak az IPS kijelzőig, és ennyi. A kamera maradt, beledobtak +1 giga RAM-ot, ami nem hátrány, de nem is túl nagy előny, a hardver egy fokkal jobb lett, de ez miatt abszolút értelmetlen fél évente kidobni a telefonokat.

2014. aug. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,csak azért érdekelt mert most vennék egy z2-t és ha sokkal jobb lesz a z3 arra gondoltam kivárom,de ha csak ilyen apróságokkal bővül akkor szerintem megveszem most a z2-t. Ti mit gondoltok erről? Vegyem meg most vagy várjak a z3-ra?
2014. aug. 13. 19:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha igazak a pletykák, akkor teljesen felesleges a Z3-ra várni, bár a Z2 ára kicsit lejjebb menne, így az miatt érdemes várni, ha kicsit spórolni akarsz.


De ahogy írtam, ezek csak pletykák, nem tudni mennyire igazak, lehet teljesen más lesz, hisz volt már arra is példa, hogy teljesen rosszak voltak a pletykák, ez előre nem tudhatjuk.

2014. aug. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Már megjelent csak venni még nem lehet, csak finommítottak a Z2-n, ugyanannak a soc-nak az újabb változata van benne 2,2Ghz helyett 2,5 meg kicsizt erősebb gpu, ezeket nem igazán veszed észre.

De szerintem egyiket se vedd meg mindkettő elég rosszra sikeredett, túlmelegszik és leáll a kameraapp ez például elég nagy baki.Meg ugye android és pár hónap meg egy két frissítés után akadozni fog meg hasonló dolgok.

Ha mindenképpen androidot akarsz akkor HTC One M8-at ajánlom.De szerintem egy iPhonnal vagy egy windowsos telefonnal(mondjuj nokia lumi 930) sokkal jobban jársz.

2014. szept. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!