Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt Iphone5 vásárlásánál...

Használt Iphone5 vásárlásánál nem fognak átverni?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

ez a két termék között vacilálok, de félek hogyha megvenném letiltanák meg hogy netán clone lenne a készülék... Hogyan tudnék ilyen dolgokról megbizonyosodni, hogy jó lesz minden?



2014. aug. 13. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
1: ha van egy kis erzeked hozza tudod h nem clome :D 2: irjatok papirt kerdd el a szemelyijet lakcimet stb.. irjatok ra a papirra mindent 2peldanyba legyen es irja ala h nem.tiltjak le :)
2014. aug. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Saavedro ***** válasza:
Azok papírok sajna maximum a hulladékgyűjtőbe lesznek jók.
2014. aug. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem mind2 hirdetés rendben van. az első az 100% megbízható, a második is az lehet, bár ez ugye olyan, hogy személyesen meg kell tekinteni mindenképp. a képen ott vannak a papírjai a garis cseréről. nyilván hiteles, ha ott helyszínen ez is ott lesz, mert ugye netről nagyon könnyű egy ilyen képet leszedni, majd a saját hirdetésünkbe feltölteni. de egyébként ezen az oldalon talán alapból kevesebb csaló van, mint mondjuk olx-en...de mind1, lényeg, hogy részemről ez a 2 hirdetés jó.
2014. aug. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sose tudhatod mikor vernek at
2014. aug. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
az agyad mehet a hulladekba
2014. aug. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Saavedro ***** válasza:

"az agyad mehet a hulladekba"


Te is valami új nikkes zseni lehetsz, ha már most így az elején ilyen falusi bunkó módjára támadsz. Akkor írd le szépen (és normális helyesírással), hogy mihez kezdesz egy adásvételi szerződéssel, meg letiltás elleni garanciával...kiváncsian várom...

2014. aug. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Saavedro ***** válasza:

"vigyazz apad repiti a herejet a szadba aztan elpaskol vele :D"


Értem, szóval semmit sem kezdesz azokkal a papírokkal. Ebből következik, hogy amit mondtál, téves. A fenti kommentedől meg az, hogy segglukat csináltál a szádból. De a százalékodat elnézve úgy látszik nem csak én vagyok elégedetlen veled...

2014. aug. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Személyes átvétel van mindkettőnél. Vidd a SIM kártyád, és addig ne menj el, amíg nem aktiválod. Ez elvileg elég bizonyosság, nem?
2014. aug. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Iphone 5-nél 50%.. Vagy átvernek vagy nem:D
2014. aug. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!