Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha elviszem telefonoshoz, meg...

Zsani123 kérdése:

Ha elviszem telefonoshoz, meg tudja csinalni? . Mennyibe kerulhet? . Tobbi lent

Figyelt kérdés
a telefonomat lekodoltam, de elfelejtettem a kodot, es tul sokszor probalkoztam.nincsenek papirjai mert ugy csereltem a telefont.azthallottam hogy egy egyszeru szoftverfrissites, es hogy az leszedi azt a kodos bizbaszt a telefonrol..ez igaz?..papirok nelkul is?.korulbelul mennyiert?
2014. aug. 14. 00:56
 1/5 anonim ***** válasza:

2-3 ezer Forint körül megy.

És nem kell semmiféle papír hozzá. Természetessen nem a szaküzletbe fogják megcsinálni (mivel nincs papírod),hanem vidd el valami maszekhoz.

2014. aug. 14. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hülyék fizetnek. Az okosabbak megcsinálják 5 perc alatt otthon.
2014. aug. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha lopta, meg is érdemli azt a 2-3ezret :D
2014. aug. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bp1985 ***** válasza:
Elfelejtetted, persze...
2014. aug. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem loptam:) ha kamu is lenne hogy elfelejtettem a kodot szerintetek, akkor egybol arra kell gondolni hogy loptam?:) akkor inkabb talaltam vagy valami, de nem szokasom masok telefonjat lopkodni.
2014. aug. 15. 02:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!