Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van htc 8s elrontottam a zár...

Cristokalanyos kérdése:

Van htc 8s elrontottam a zár kodot ki irja 124200 percig probálkozhat de nem csinál semmit, mit lehetne csinálni? Vittem mobil shopba de nem tudtak semmit csinálni

Figyelt kérdés
Vinni hova lehet???

#telefon #HTC #zàr elrontàs
2014. aug. 14. 07:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a Lumiám csinálta ezt,idióta emberek szórakoztak, próbálkoztak kitalálni a kódóm,ugye próbálkoztak 3at,ami után alapból ki írja,hogy 1 percig nincs próba,de nem egy percet írt ki,hanem valami rohadt sok percet !

Én kiszedtem belőle mindent,majd mindent vissza is pakoltam,ugyanazt írta ki,megint egy örökké valóság számot,és rá kb. 10 percre,amikor megnéztem,minden jó volt! :)


Szóval te is próbáld ki,mindent kiveszel,mindent visszaraksz,vársz 10-20 percet,és megnézed!


Amúgy esetleg küld vissza a szolgáltatóhoz,akitől rendelted! ( T-Mobil,Pannon,Vodafone) Ezek a szervizek viszont nem olcsók,arra készülj!

2014. aug. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bp1985 ***** válasza:
Azt írd be, amit beállítottál neki, és naponta 40 alkalommal elfogadja.
2014. aug. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Recovery menü, és visszaállítod.
2014. aug. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!