Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Betört a képernyő. Ez jó lesz...

Betört a képernyő. Ez jó lesz cserének?

Figyelt kérdés

Berepedt a Nokia Lumia 520-asom képernyője, és nem is érzékel semmit.

Ez megfelelne: [link]


És ezt én feltudom rakni,vagy szervízbe el kell vinni?


2014. aug. 14. 09:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Amit linkeltél egy darab plexi és a kerete.

Ha sérült az lcd, vagy sérült az érintő szenzora, azokat is cserélni kell, nem csak az előlap plexidet.


Egy ilyen csere kb 20 ezer ft ahogyan én tudom, ennyiből meg már igazán meghozathatsz vadiúj szuper telefonokat is hongkongból.

De inkább egy szervizessel nézessél rá, ő mit cserélne a telefonodon adott esetben, mert egyébként kidobott pénz lesz a vaterázásod.

2014. aug. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha a kijelző nem sérült, akkor csak a plexit kell cserélni, DE VIGYÁZZ! Nehogy után gyártott legyen a csere, mert az első ablakon fogod kidobni a telefont utána. (Tapasztalat)
2014. aug. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Tehát ha nem érzékel,akkor lehet nem csak a plexit sérült?

2014. aug. 14. 13:39
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha ad képet, akkor csak az. Akkor a kijelzőt nem kell cserélni.
2014. aug. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A képet tökéletesen adja,csak az újam nem érzékeli
2014. aug. 14. 18:42
 6/14 A kérdező kommentje:
Belefogjak én a kicserélésébe,még sose csináltam ilyet,videókat néztem,és egyébként elég egyszerü..
2014. aug. 14. 18:43
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem nehéz, én is cseréltem az Ace 2-mön plexicserét, csak én voltam olyan hülye, hogy után gyártottat vettem rá, és 2 napig működött.
2014. aug. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Voltam szervízesnél,15 k-ért csinálnák meg,de ő az egész lcd-t akarta cserélni,mert nem volt plexitje...

Meg azt mondta,hogy nem tudnám én megcsinálni,mert hőlégfúvúval kell eltávolítani,de ha kerettel eggyütt cserélem ki a plexitett,akkor nem kell semmi hőlégfúvó...vagy tévedek?

2014. aug. 16. 18:19
 9/14 A kérdező kommentje:
Meg én itt vaterán,vagy akárhol máshol ha nézek miből tudhatom,hogy melyik utángyártott??
2014. aug. 16. 18:20
 10/14 anonim ***** válasza:
Az árából rá fogsz jönni :D és igen, tudsz nézni.
2014. aug. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!