Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha elküldöm a 1430-ra a...

Sasojo kérdése:

Ha elküldöm a 1430-ra a netstart+-ot ami 13ft/kbyte-ott számol fel netezésre,? TÖBBI LENT

Figyelt kérdés
de ha én csak a 0. facebook.com-ot akarom használni akkor az nem kerül pénzbe? Meg én dominós vagyok erre is lehet? Vagy ha tegyük fel neteznék és nincs kártyán pénz akkor nem viszi minuszba nem vgy h mukodik ez

2014. aug. 14. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg ne kérdezd a szolgáltatót, hisz az lenne a világ vége!
2014. aug. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsi : Tmobile
2014. aug. 14. 19:26
 3/3 anonim ***** válasza:
A netstart alapból be van általában kapcsolva.A t-mobile domino kártyánál nem létezik olyan, hogy mínuszba viszi. Ha úgy írod be,elé a nullát, azért nem vesz le pénzt elvileg. De úgy tudom, valamennyi pénznek lennie kell a kártyán, hogy be tudd kapcsolni ezt az ingyen facebook cuccot. Nem vonja le a pénzt, csak lennie kell rrajta. Kérdezd miért, ezt én sem értem. De a legegyszerűbb ha felhívod szépen a 1430-at (hálózaton belül ingyenes) és megkérded tőlük.
2014. aug. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!