Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7.1.3 visszaállítható...

Iphone 7.1.3 visszaállítható avagy butítható?

Figyelt kérdés
Bementem a szervizbe azt mondták nem lehet pedig neten olvastam, hogy létezik ilyen akkor most mi a helyzet? Kitalálták, hogy az telhessen jó az s4-nek pedig én állítom, hogy így gyorsabban merül....Help!

2014. aug. 14. 18:22
 1/10 Zakathol ***** válasza:
Nem lehet.
2014. aug. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De igen lehet. Beírod Google-be a kívánt operációs rendszert, letöltöd a csomagot es iTunes-on keresztül feltelepíted. YouTube-on sok ilyen videó van, írd be, hogy "how to downgrade iphone from (ide amilyen verziójú iOS van) to (ide amilyet szeretnél)"
2014. aug. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Zakathol ***** válasza:
#2: az iTunes nem fogja aláírni a frissítést. Downgradelni azt hiszem csak i4-et lehet, de azt is csak akkor ha frissítés előtt elmentetted az SHSH-t...
2014. aug. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

amikor kijött az iOS 7, iPhone 4S-em volt, iOS 6.1.4 futott rajta, persze egyből kellett az iOS7, majd meggondoltam magamat és visszaraktam az iOS 6-ot

2014. aug. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolsó: amikor kijön egy frissítés iOS-re az apple még nehány napig aláírja az elozo otrendszer verziot, ezért tudtad visszatenni.

A valasz továbbra is: nem, nem lehet downgradelni.

2014. aug. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ket héttel utána csináltam, meg lehet csinálni. Neked is szól a kommentem, keress YouTube videót...
2014. aug. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hiába vitatkozol, nem lehet megcsinalni. Előfordul hogy két hét is is aláírta az apple az elozo verziót.

Próbáld megcsinalni ugyan azt a mutatványodat most.

Fogadok nem mersz frissíteni iOS 7 re mert tudod nagyon jol hogy nem fogsz tudni vissza menni.

2014. aug. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

iOS 7 van most az iphone-omon, mivel hülyeség lenne a 6-ot használni, nagyon sok alkalmazás nem is futna..

Bárcsak mindenki be tudná ismerni, hogy nem mindig van igaza :(

2014. aug. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak próbáld meg vissza tenni a 6-ot. Kíváncsiságból, higy egyáltalán elindul e. NEM FOG.
2014. aug. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem fogom, miert csinálnám, mar kifejtettem, hogy nincs értelme. Ti meg ennek ellenére okoskodtok, hogy nem lehet... Próbáld ki te :)
2014. aug. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!