Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S2-m van és...

Baloghh Bence kérdése:

Samsung Galaxy S2-m van és alap gyári rom van rajta, de nem tudok rá tenni másikat?

Figyelt kérdés
Mindent megpróbáltam már de semmi sem sikerült.. valamiért mikor a recovery menüböl próbáltam feltelepíteni az adott fájlt akkor mindig kiírta hogy FAILED.. ha rootoltama telefont akkor a samsung logóig el jutott de onnantól nem ment tovább. előre is köszi a válaszokat! :)

2014. aug. 14. 20:03
 1/5 anonim válasza:
Nem tettél fel kérdést csak elmondtad a problémádat. Ha rám hallgatsz akkor hagyod az egészet. Sokkal jobb a gyári ROM mit amit fel szeretnél tenni. Tapasztalat. Soha semmivel nem lett jobb a telóm kétszer próbáltam mind a két teló más fajta volt mindegyiknél szaggatott stb inkább hagyd a gyárit.
2014. aug. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elsőre ne hallgass. Egy jó cyanogen romnál nincs jobb.

Ha rootolod és raksz rá cwm recoveryt akkor simán rá megy a rá való.

2014. aug. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én értem hogy jobb a gyári, viszont nekem nem megy a böngésző és egyéb funkciók, vagyis szar az eredeti rajta és ezért szeretnék másikat. szóval kéne egy jó válasz hogy miért nem tudom rá rakni a másik romot.
2014. aug. 14. 20:23
 4/5 A kérdező kommentje:
a második kommentelönek a válasz: a legujjab cwm recovery +rottolt eszközre hitelesitési hibát ir ki és nem mennek rá a romok :( miért van ez ? rootoltam és cwm is volt rajtaa de nem megy rá mikor telepitem failed lett . és az emult két napban galaxy ace 2 egy alcatel ot995 egy sony xperia p es egy alcatel moove lett meg flashelve mindre rá ment hiba nélkül viszont ez hibát jelez.
2014. aug. 14. 20:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Valami nem rá való.
2014. aug. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!