Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért jelenik meg a fülhallgat...

Miért jelenik meg a fülhallgató bedugva telefonon, ha nincs is bedugva?

Figyelt kérdés
Néha ki be kapcsolja ezt magától. De ha be van dugva akkor viszont eltűnik hogy csatlakoztatva van a fülhallgató és nem is működik, hallatszik. Huawei U8500 mobiltelefonról van szó. Főleg az lenne a cél, hogy bedugott fülhallgató nélkül is lehessen hangot lejátszani, mert anélkül szakadozik a hang, esetleg a fülhallgatót kikapcsolni vagy valami?

2014. aug. 15. 19:17
 1/5 Zakathol ***** válasza:
Lehet hogy kosz van a telefonod csatlakozójában. Tisztítsd ki, ha úgyse jó, akkor hard reset, ha úgy se, akkor szerviz.
2014. aug. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szabó T válasza:
Nekem LG G4c az usb csatlakozó miatt csinálta. Párszor bedugtam és kihúztam és jó lett.
2016. szept. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 NetBoy85 válasza:
Nekem Honor 4C-n segített az, hogy az usb töltőt bedugtam a telefonba, és utána egyből jó lett a fülhallgatós probléma... Nem értem az összefüggést, de a lényeg, hogy egy már működik ;-)
2017. jan. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem ugyan ez a probléma Samsung Galaxy A5 2017-es telefonomon. Mivel vízálló egyszer bevittem a vízbe és utána úgy érzékeli mint ha benne lenne a fülhallgató. Fújkáltam mindegyik kimenetét de hiába. Majd megpróbálkozok egy töltő bedugással, mert a többiek is azt írták felettem.
2018. júl. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 vgabor90 válasza:
Ha nem tudtok vele mit kezdeni az Androidos telefonokhoz van egy alkalmazás a HeadSet Toggle. Play áruházból letölthető és át lehet vele kapcsolni a telefon hangszórójára, még akár bedugott füles mellett is, így ki lehet kerülni a hiba miatt fennálló problémát is.
2019. aug. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!