Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nálatok, hogy működik a...

Nálatok, hogy működik a samsung galaxy s5 kamerájának a 'szelektiv fokusz'nevű alkalmazása?

Figyelt kérdés
2napja kaptam meg az uj smausng galaxy s5öt,kipróbáltam a szelektiv fokuszt,az első képeknél működött aztan pár képnél nm reagált..ezt a választ kaptam ''a kép mentve de a a fokuszkontraszt effekt nm alkalmazható.Válassza a fokuszálandó objektumot majd próbálja ujra''...miért van ez,talán nm jártam el megfelelően,nm tartottam be a használati utasitásokat??:((

2014. aug. 15. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a gond ezekkel az apokkal. Nem tudja rendesen kiválasztani az elmosandó részt, mert nagyon beleolvad a környezetébe
2014. aug. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 benettzsu válasza:
Nálam ugyanez a gond és senkit nem tudok még kérdezni hogy kell csinálni 100 Boldog egyszer sikerül. ..
2015. márc. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!