Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől lehet, hogy a lakás...

Mitől lehet, hogy a lakás telefonjai egyszerre csörrentek meg?

Figyelt kérdés
Tapasztalt már valaki ilyet? Van három telefonom (Mind a három szolgáltatása az én nevemre van kötve) amiből kettő mobil és egy vezetékes. A vezetékes és a mobilok külön szolgáltatón vannak. Viszont ma délután szó szerint egyszerre csörrent meg mind a három telefon ebből kettő lett felvéve és mind a kettőben néma csönd volt. A vezetékes nem ír ki számot a mobilon pedig rejtett számot mutatott. Valakinek valami ötlet? Én még ilyennel nem találkoztam.

2014. aug. 15. 22:25
 1/2 Zakathol ***** válasza:
Ha te vagy Pataki Attila, akkor jöttek érted a haverjaid.
2014. aug. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 alfonz64 ***** válasza:

[link]


Fel kell hívni a FinFisher/FinSpy megfigyelőprogram suportját hogy van még egy hiba a programban. :)

"Az androidos verzió pedig lehallgatásra szánt kamuhívás helyett (ami annyit tud, hogy bekapcsolja a mikrofont, talán a kamerát is) valóban kicsörgött, "

De hamar megoldják mert nem olcsó program. :)

2014. aug. 16. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!