Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell feltölteni domino...

Hogyan kell feltölteni domino feltöltő kártyás telefonról egy másik dominos telefont pénzzel?

Figyelt kérdés

2014. aug. 16. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Tehát ha jól értem, szeretnél átküldeni az egyik telefonon lévő pénzből a másikra valamennyit.


Sajnos ez nem lehetséges.

2014. aug. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vagy jó, bocsánat, rosszul értelmeztem a kérdést (utolsó vagyok).


Mostmár értem a problémát, van egy (valószínűleg távol lévő) telefon, amit egy másik telefon segítségével fel szeretnél tölteni.

2014. aug. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát igen úgy akartam de ha nem lehet akkor mind1
2014. aug. 16. 22:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Tehát folytatva:


Feltöltheted bármelyik bankautómatánál, csupán be kell ütnöd a feltöltendő telefon számát.

Feltöltőkártyával is feltöltheted, de ehhez szükség van a másik telefonra is, csak meg kell adnod a kártyán található azonosítót és 4 jegyű kódot, majd azzal a másik telefonon fel lehet tölteni.

Interneten is fel tudod tölteni az adott telefont, bankkártyával.

Illetve bemehetsz személyesen egy T-Mobile üzletbe, ahol a szám megadása után feltöltik neked a telefont, és készpénzben kifizetheted.

2014. aug. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Oh, akkor mégis jól értettem...


Akkor inkább hagyjuk amit eddig írtam, és csak az első válaszomra gondolj. Sajnos ez a helyzet, úgy nem működik.

2014. aug. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
persze azt tudom hogy fel lehet tölteni bankkártyán is. de köszönöm azért.
2014. aug. 16. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!