Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 636-os telefont...

Nokia Lumia 636-os telefont szeretnék vásárolni. Van valakinek véleménye erről a típusról?

Figyelt kérdés
Igazából csak 1-2 mobilboltban találtam, nagy szolgáltatók palettáján nem igazán leltem rá. Olvasgattam cikkeket, hogy csak kínai piacra szánták. Van ennek valami negatívuma pl. nincs magyar nyelv, nem kompatibilis európai szabványokkal, nem lehet frissíteni stb.?

2014. aug. 16. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
23%

Hát őszintén?

a kínai piacra szánták azt jelenti, hogy egy gagyi vacak :/

ezt nem azért mondom, mert egy fanboy lennék, vagy lumiaellenes,

de a kijelzője pocsék, nagyo nagyon alacsony felbontású,

az aksija is csak 1830 miliamperes, ami kb egy napot bír ha nem kapcsolod be a képernyőt egyszer sem,

egy 1.2ghz-s processzorral meg 1giga ramal még nem is lenne nagy gond, mert a winphone 8.1 hez 8ami rajta van) nincs mit meghajtani, nincs semmi grafikai szépség, egy pár négyzetnek meg elég az,

de pl a 4mp-es kamerája (van ahol 5-öt írnak van ahol 4et)

sem valami nagy szám...

ergo ez a telefon nagyjából 5000 forintot ér, ha annyiért veszed újonan akkor kítűnő, de több pénzt erre költeni hülyeség, telefonálni fogsz tudni vele, de töbre ne számíts!

2014. aug. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 meszike91 ***** válasza:
94%
Van magyar nyelv, kompatibilis európai szabványokkal és lehet frissíteni.
2014. aug. 17. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Végül kicsit belefúrtam magam külföldi leírásokba, és mivel a 636-ba semmiféle szenzort (giroszkóp, közelség stb.) nem építettek, nem éri meg.
2014. aug. 17. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!