Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy s5mini vagy iphone 5s?...

Galaxy s5mini vagy iphone 5s? Tapasztalatot irjatok legyszi. Akinek van s5 mini teloja az irjon h milyen. Jobban huzkodok a mini felé

Figyelt kérdés
2014. aug. 17. 00:09
 1/5 LiviNeo# válasza:
Az iphone szerintem jobb,mert kevesebbszer fagy le,tapasztalt 5s-es vagyok,szerintem iphone
2014. aug. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez serto az iPhone-ra nezve h ilyenekkel hasonlitod ossze. Ez kb. olyan mint a Merci S vs. Fiat Punto.


iPhone-t vegyel.

2014. aug. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem egy kategóriájú a két hardver, és ez az árukban is tükröződik. Ilyen jellegű kérdésekre mindig az "igényeidtől függ"-et szoktam írni, mivel a két operációs rendszer erősségei eléggé különböznek. De ha Mini felé az Android miatt húzódsz, válaszd azt, ugyanakkor tudd, hogy S5 minit sok kritika éri a teljesítménye miatt, főleg játékoknál elődje is gyorsabb nála. Ha Android kell ilyen méretben, inkább Z1 Compactot válaszd, az nagyságrendekkel erősebb hardverrel rendelkezik.
2014. aug. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet összehasonlítani a kettőt, az iPhone fényévekkel jobb, (éppen ezért) drágább is.
2014. aug. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az s5 mini felejtsd el inkább vegyél sony c4 dualt
2016. szept. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!