Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rootolás - hogy kell?

Rootolás - hogy kell?

Figyelt kérdés

A témáról már elég sok leírást olvastam, tudom mi az a rootolás és hogy mi a célja, meg is próbáltam vele, de valahogy nem sikerült eddig egyszer sem. A telefonom szerencsére még működőképes és azt szeretném, ha az is maradna.

Azt szeretném, ha leírnátok a rootolás folyamatát, műveleteit a megfelelő alapfogalmak tisztázásával, a műveletek megfelelő logikus kifejtésével, közérthetően, ha az kell szájbarágósan.

Továbbá az Android rendszer cseréjét is megpróbálhatjátok ismertetni, azt is megfelelően részletes kifejtéssel, kapcsolódó fogalmakkal. (Ez utóbbival még viszont nem próbálkoztam.)



2014. aug. 17. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Már megint rossz téma és már megint mi találjuk ki a telefonod típusát...

www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdesek__5993029

2014. aug. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2014. aug. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, ha még nem sikerült rootolnod, akkor írj egy privátot, aztán megpróbálok segíteni.
2014. aug. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!