Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írja azt ki a telom,...

Miért írja azt ki a telom, hogy nincs elég hely?

Figyelt kérdés

Pedig a belső tárhelyen található 24,00 MB.

A kártyán pedig 3,08 GB. Egyik este vettem észre hogy nem tudtam letölteni egy alkalmazást pedig a hely megvolt.... Letöröltem a pout úgy így azt írta ki utána már a pout sem tudtam vissza tölteni..



2014. aug. 17. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Nézd meg, hogy a memóriakártya rendesen a helyén van-e, már nálam is előfordult, hogy valamiért elmozdult /hogyan, azt nem értem, mert olyan kis rugós szerkezet tartja a helyén ,no de mindegy is.../


2. Nézd meg, hogy a telod hova menti a dolgokat. Lehet, hogy az nincs jól beállítva.


3. Lehet, hogy az egyik letöltésnél benyeltél valamilyen kéretlen alkalmazást, sajnos telefonok is lehetnek vírusosak...


Egyébként ha van a közelben telefonos bolt, akár szaküzlet, akár szerviz, erre biztosan tudnak válaszolni, nem kell érte fizetned sem. Aztán persze lehet, hogy komolyabb a baj, azt ők meg fogják mondani.

2014. aug. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24MB az kb semmi, ne csodálkozz ha kiírja, kell az alkalmazásoknak a hely.
2014. aug. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az androidnak kell néhány százalék a tárhelyből! a memkari itt jelentéktelen, a belső memóriáról meg annyit, hogy nekem a 16gb-ból még 600mb volt szabad ami nem is olyan kevés, de nekem már akkor rinyált, hogy kevés a hely
2014. aug. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Második válaszoló nem vagyok hülye...nekem az még elég 19 után szokta kiírni hogy nincs hely...és rajta volt a pou, letöröltem .utána is ezt írta ki...és még azt sem engedte, hogy újból letöltsem ... pedig ha előtte ráfért akkor szerintem utána is rá kellett volna mert semmi más nem lett a telefonra rakva
2014. aug. 17. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!