Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy s5 KLÓN tényleg...

Samsung Galaxy s5 KLÓN tényleg nagyon szar?

Figyelt kérdés

Valaki el akarja cserélni elem egy lumia 620 ra.Nekem tetszik az ajánlat mert nagyobb kijelzőjű,meg szebb mint a lumiám és ezért akarnám,de közbe mégis félek hogy szar vagy valami. Tudnátok róla mondani infókat? Azt mondta Vodafonos,itt van pár kép róla:


[link]


[link]


[link]


2014. aug. 17. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Még véletlenül se cseréld el..
2014. aug. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
többfajta klón van! van amelyik jónak/használhatónak számít, de(!) nincs az a klón ami többet érne egy eredeti nokiánál! ;) ha nagyon bejön a teló, próbáld ki és döntsd el, de pl. az érintő érzékenysége hulladék szokott lenni (gagyibb, mint az első, 6 éves érintős symbian nokiákban), hiába jó papíron a hardver, igazából a legszarabb, a doboz szerinti specifikációnak nehogy bedőlj, csak a dobozt is egy az egyben lekoppintotta a klón gyártója és igazából valószínűleg egy két magos 1ghz-es proci van benne, abból is a leggagyibb! a kijelző sem amoled, és stbstb. klón azoknak való akik abszolút csak telefonálásra használnak egy mobilt, de villogni akarnak mások előtt egy luxusmobillal!
2014. aug. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Na ugyan ez vagyok,nekem netezésre kellene,esetleg telefonálásra,és villogtatásra. Tudom hogy hülyeség de ilyen vagyok. Mindig olyat akarok amivel "menőnek" érezhetem magam,amivel kitűnhetek.Ez van böngészős játékokba is,mindig a legjobb akarok lenni,és az első.


Fiú 18

2014. aug. 17. 12:45
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Ezzel maximum körberöhögnek nem hogy menő leszel xDxD Elég alacsony intelligenciahányadosra vall aki elcserél egy eredeti Nokiát egy űber gagyi másolatra.
2014. aug. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerinted valaki elhiszi hogy ez egy igazi S5? Gondolom az UI is más, és még a menü is szaggat. Egy Nokia 3210 is sokkal jobb mint ez a hulladék.
2014. aug. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha egy klónod van, akkor nem menő leszel, hanem alaposan kiröhögnek. A nokia sokkal többet ér, és ha meguntad, könnyebben el lehet adni, mint egy bizonytalan eredetű szart.
2014. aug. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kromosome ***** válasza:
Vannak olyan profi klónok, melyeket szinte mikroszkóp alá kell venni, hogy észrevehetővé váljanak a különbségek. Namsot ez nem az! :) Ha szeretnéd, az utolsó kép alapján kapsából felsorolok neked 10 olyan pontot, amiről egyértelműen lesüt, hogy ez nem egy eredeti S5. A képernyő felbontása még innen nézve is nagyon maximum szimpla HD lehet, de azt is kétlem...
2014. aug. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a NOKIA kb 17x ér annyit mint az a rakás szemét!
2014. aug. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nem vagy normális ember egy tök jó Nokiát akarsz cserélni egy ipari hulladékra???? ne tedd engem 1szer akartak így átvágni hogy mondom veszek egy s5 öt nem villogásért hanem csak azért mert még nem volt ilyen a quad core-t felejtsd el átnéztem és 2x1ghz proci van benne a kamera szaggat a proci az mediatek és a szarabb változatból a telefonon érezni hogy műanyag hulladék volt a kezemben tapasztalatom volt vele nem éri meg ja és nagyon látszik hogy klón mivel a home gomb nagyon kiáll a fogása is rossz maga a telefon se néz ki úgy mint az s5 nem mertem erősebben megfogni nehogy szétessen azért ne legyél bolond villogásért mért nem cseréled el s2-s3 ra azzal is lehet de nagy gyökér vagy ha csak villogásért veszel telót nem arra van
2015. jún. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!