Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyit adnátok egy fél éves...

Mennyit adnátok egy fél éves LG Optimus 4x HD-ért?

Figyelt kérdés
Karcmentes, meg tokba volt végig és fekete. Nem arról van szó, hogy itt hirdetem csak nem tudom mennyiért tegyem fel ilyen oldalakra.:|
2014. aug. 17. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok tényezőtől függ.. pl gyári garis vagy csak gsm boltos. gyárilag független, szolgáltatós... de kb. 40-44 ezer a reális ára most
2014. aug. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Osynho ***** válasza:
Sajnos nem egy keresett modell, nehéz eladni. Én is sokáig hirdettem. Valahol 40 környékén van a reális ára.
2014. aug. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogy el is tudd adni(relative hamar) szerintem 20-30 kozott probald. Amugy nem biztos, hogy konnyu lesz, mert regebbi is a modell es eleg sokat blamaljak.
2014. aug. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Osynho ***** válasza:
20-30 között? :D :D Láttad milyen telefonok mennek ennyiért? Az igaz, hogy nem egy kereset típus és a szoftvere sem hibátlan, de egy S3 kategóriájú telefonról beszélünk, HD IPS kijelzővel, 4 magos SOC-cal és 1gb rammal.
2014. aug. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ok, picit beneztem, mert nem neztem meg, hogy milyen arban mozognak. Valoban legtobb darab 40-50 kozott mozog, de akkor annyit nem is tevedtem, mert hogy hamar eladja szinte 30-ig le kell menjen. Persze ha turelmes akkor mehet 40 fele is akar. Es lehet jo telo, de ha 45-50-et er hasznaltan es annyiert jobbat lehet venni ujan, akkor valaki miert venne meg?
2014. aug. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Osynho ***** válasza:
Mert jó az ár-érték aránya. Olcsóbb, mint egy S3. 40 körül szerintem jó vétel, főleg, ha az ember hajlandó a szoftverével foglalkozni.
2014. aug. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Osynho ***** válasza:
Újan, 45-ért max Kínából vezsel jobbat. :)
2014. aug. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell elmenni Kinaig, de valoban nem sok jobb van azert meg annyiert.
2014. aug. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!