Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos Sony Xperia M...

Androidos Sony Xperia M telefonomon mi baja lehet a Youtube alkalmazásnak?

Figyelt kérdés
Ha megnyitom, azt irja ki, hogy hiba történt és egy frissítés gomb van alatta "újra" felírattal, de semmi nem történik. Már töröltem az alkalmazást, majd újra letöltöttem, de semmi nem történt, meg kikapcsoltam a telefont és újra be, de az is weredménytelen volt. Hogy oldhatnám meg a problémát? Esténként szoktam zenét hallgatni, ezért jó lenne. Másra nem is használom, ha nem hallgatnék zenét, akkor egy 2ezer forintos alap telefon is jó lenne, így jó lenne megoldani a problémát.
2014. aug. 17. 21:30
 1/1 Come back ***** válasza:
Nem törölhető a YouTube applikáció, mivel gyárilag van rajta, szóval ne kamuzz! :D Csak akkor törölhető, ha rootolt a telefonod. A megoldás: töröld le az eddigi frissítéseket a Play áruházban az eltávolítás gombbal. Ne frissítsd, és működni fog! Vagy a másik megoldás: indítsd el a böngésződben! www.youtube.com és itt tuti hogy működni fog! Vagy a 3. Megoldás, vársz 1-3 napot, amíg az üzemzavar elmúlik.
2014. aug. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!