Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az érdekelne hogy melyik...

Az érdekelne hogy melyik telefon jobb az Apple Iphone 4s vagy a Sony Xperia M2 főleg játékra és zene hallgatásra nézve?

Figyelt kérdés
2014. aug. 18. 01:50
 1/2 Wadmalac ***** válasza:

Nem akarok belefolyni a márkasoviniszta kommentharcokba, az M2 hardverre, alkalmazási lehetőségekben többet tud a 4S-nél. Persze ez sem a legfelső kategória androidban, tehát azért el lehet érni, hogy megizzadjon. Egy Iphone biztosan stabilabban fut, de az alkalmazási lehetőségeid korlátozottabbak (meglátjuk, az IOS8 mennyit fog ezen javítani).

Ha esetleg majd az M2 lesz a választásod, a világszerte agyondicsért, de szerintem közel sem olyan fantasztikus tudású Walkman eredeti Sony app helyett én a Poweramp progit ajánlom zenelejátszásra, minden szempontból jobban teljesít.

2014. aug. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Attól függ, egyszerűbb de kevesebbet tudó telefont akarsz, vagy olyat amit meg kell szokni, de sokkal többet tud, és kevésbé van megkötve a kezed. Ha az utóbbit szeretnéd, azt az M2 telefonban meg is találod, bár pont M2-t még nem használtam, de sok sony telefonom volt, és hibátlanul teljesítenek. Játékokat figyelembe véve, ha pénzes játékokat is szeretnél venni, az androidon sokszor ugyanaz a játék sokkal olcsóbb is.
2014. aug. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!