Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy y telefonomra...

Samsung galaxy y telefonomra nem tudok leszedni egy játékot sem mert nem fér rá azt írja ki. A telefonon semmi sincs letöltve. Segítség?

Figyelt kérdés

2014. aug. 18. 18:50
 1/4 Teri2000 válasza:
Memória kártya van benne?
2014. aug. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van benne de ha le töltök valamit az telefonra rakja
2014. aug. 20. 10:17
 3/4 anonim válasza:
Nekem is ez volt a legfobb bajom az Y-nal. Sajnos sehol nem tudtam atallitani, hogy sd-re mentse az alkalmazasokat igy aztan kb 2-3db kisebb appot tudtam hasznalni vele. Játékot egyet sem. Lecsereltem s3-ra mert mar untam, hogy allandoan fagyott es lassu volt mint a tetu. Valoszinu az is a sajat memoria telítettsége miatt volt.
2014. aug. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát mivel eleve nagyon kevés helyet tudsz felhasználni... Nekem is ilyen telóm van és idegesítő, csak kicsi alkalmazásokat tudok rá letölteni. :S
2014. dec. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!