Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Here Drive + nincs hang. Mi ez?

Here Drive + nincs hang. Mi ez?

Figyelt kérdés
Nokia lumia 520- am van és a navigációba nem mondja az utasításokat, pedig le van töltve a női és a férfi hang is és egyikkel se beszél, sebesség túllépéskor pittyen de semmi mást. Pár hete még működött.

2014. aug. 18. 20:50
 1/4 vaida válasza:
Nekem is ugyan ez a problemam visza alitotam alphejzetbe a telefont mindent toroltem de semi eredmeny pedig azelot tudom hogy ment meg!!
2014. okt. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 vaida válasza:
Meg oldodot kaptaam tegnap egy frisitest es mukodik a hang.
2014. okt. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem is megoldódott. Végül is csak három hónap kellett hozzá, de jó lett. Úgy lett jó, hogy a régiót átállítottam Egyesült Államokra és tedámm megszólalt. Remélem másnak is hasznos volt a kérdésem.
2014. nov. 16. 08:49
 4/4 T2jan válasza:
Nokia Lumia 925-ös telefonom van és 8.1-es frissítés óta nincs hang a here drive + -on.Egyelőre semmi nem segített,se újratelepítés,se régió beállítás. Tudna valaki segíteni mit kellene tennem, esetleg hol érhető el vmilyen frissítés? Előre is köszönöm.
2014. nov. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!