Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 520 Hogy tudom törölni...

Lumia 520 Hogy tudom törölni a képet a "fénykép" élő csempéről? Wp8.1

Figyelt kérdés
Egyszer beállítottam egyet, de azóta már töröltem, de akkor is mutatja a fénykép csempe, b*ssza az anyját, én azt akarom, hogy ne tegyen ki rá képet, hanem a gyári színt mutassa (vagy a csempék mögé beállítható háttérképet)!

2014. aug. 19. 12:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fényképek csempéből nincs olyan, hogy ne mutasson képet, csak a legkisebb méretű csempénél van így. Amúgy vagy az összes fényképet cserélgeti, vagy egyáltalad kiválasztottat mutat, vagy a kedvencekbe tett képeket váltogatja. Tehát 2 megoldás van, vagy legkisebb csempeméretben használod, vagy csinálsz egy olyan színű képet, mint a csempéd színe, és berakod azt állandó hátterének a fényképek csempének.
2014. aug. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szánalmas bugjai/hiányosságai vannak ennek a rendszernek...
2014. aug. 19. 15:08
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha erre gondolsz, akkor én még nem talákoztam emberrel, aki ezt kifogásolta volna.
2014. aug. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ramesz hogy egy kepet mutasson, utanna nem valasztasz ki kepet

nalam mukodik

2014. aug. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy érted... Ha rámegyek a fénykép kiválasztására és visszalépek vagy bezárom az ablakot, 1-2 mp múlva visszadobja a legutolsó választott képet... Mind1, köszönöm.
2014. aug. 19. 22:06
 6/13 A kérdező kommentje:

andrysh


Rájöttem, hogyan értetted. :) Kiválasztottam h mindet mutassa, majd visszalépve h egyet mutasson, és most semmi háttér, KÖSZÖNÖM! :)

2014. aug. 19. 22:18
 7/13 anonim ***** válasza:
Megkövetem magam, nem tudtam hogy ily módon van erre lehetőség.
2014. aug. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát én is beszartam! :D Na, végre hasznossá vált egy bug ebben az ócska rendszerben. Ugyan tetszik, hogy merőben más, mint az android, de igazán zavaró, hogy sok olyan játék, alkalmazás nincs (még?) rajta, ami a zöld kukán használtam, szerettem. És a fb integrációval sem vagyok elégedett rajta.
2014. aug. 20. 09:00
 9/13 anonim ***** válasza:
8.0-án szinte a rendszer szerves része volt a Fb, de a Fb nyomására teljesen kiszedték a 8.1-ből, és sajnos már csak külön appként érhető el mind az alkalmazás, mind a messenger.
2014. aug. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a tegnap raktam fel a vegleges 8.1-et, rajta volt alapbol a FB app
2014. aug. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!