Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki segítene, mi a különbsé...

Valaki segítene, mi a különbség? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval van olyan a telefonomon, hogy gyári adatok visszaállítása és olyan is, hogy beállítások visszaállítása.

Melyikre menjek, ha azt szeretném, hogy olyan legyen a teló, mint amikor vettem (szóval az ilyen alapbeállításokra gondolok) anélkül, hogy letörlődnének a telepített alkalmazások, amiket nem mentettem el a memóriakártyára?



2014. aug. 19. 17:52
 1/4 anonim válasza:
A beállítások visszaállításåra.
2014. aug. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

biztos? rámentem és ezt írja ki: Visszaállítja a telefon beállításait az eredeti értékekre? A művelet nem vonható vissza! Az alaphelyzetbe állítás során a telefon nem lesz elérhető.


Mi ez az utolsó mondat?

2014. aug. 19. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondat arra utal, hogy amíg a visszaállítás zajlik, a telefonod nem fog működni, hívásokat sem fogsz tudni rajta fogadni.
2014. aug. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2014. aug. 19. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!