Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-Mobile-nél vettem egy...

Dontcry7 kérdése:

T-Mobile-nél vettem egy telefont 2014. 08. 07-én. Vissza szeretném váltani, úgy hallottam hogy 14 napon belül vissza váltják. Ez igaz?

Figyelt kérdés
És ha igen, vissza fizetik az összes pénzt, lemondják a szerződést, vagy hogyan történik?

2014. aug. 19. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
annyi biztos hohy ha egy bizonyos időre le vagy szerződve akkor biztos azt fel nem mondják..szerinzem az hülyeség hogy vissza lehet váltanani
2014. aug. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogy lehet vissza mondani.
2014. aug. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha neten rendelted akkor igen.

Ilyenkor visszaállítják a rendelés előtti állapotra a dolgokat és 15 napon belül visszakapod a pénzed.

Szerződés is semmis lesz.


A többiek meg olvassanak utána. Tudom ajánlani a prohardver telekom topicját.

De ha személyesen lett véve akkor nem tudsz mit tenni. Ott nincs ilyen visszavásárlás.

2014. aug. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

T-mobile gyakorikérdések: Visszaadhatom az online rendelt árut, ha mégsem tetszik?


Igen, a vásárló a kézhezvételtől számított 14 napon belül meggondolhatja magát, és üzleteinkben leadhatja a terméket vagy postán visszaküldheti azt.


Személyes vásárlásra ez természetesen nem érvényes!

2014. aug. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!