Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » "Lefagyott" a mobiltelefonom?

"Lefagyott" a mobiltelefonom?

Figyelt kérdés

Ma délután a Lumia 625-ös készülékemet a farmerzsebemben tároltam. Nem izzadt meg.

Amikor kivettem, azt vettem észre, hogy a zárolási képernyőt nem tudom feloldani (kb. alsó egytized részéig "fel van tolva", és annyi). Semmilyen gombra nem reagál, nem tudom kikapcsolni, semmi. Semmire nem reagál.


Levettem a hátlapját, azt hittem, hogy kiveszem az akkumulátort, és így hátha újraindul a rendszer, de ennek ki se lehet venni az akkumulátorát. A sim kártya kivétele eredménytelen volt.


Mi lehet a baj, és mi a megoldás?


2014. aug. 19. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Nem ejtetted el? Attól is lefagyhat. De vírus is lehet, ezért kell rá vírusirtó.
2014. aug. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem ejtettem el. Igaz, épp ma töltöttem át a gépről néhány képet a telóra. Lehet, hogy vírust kapott? Mit tudok most tenni?
2014. aug. 19. 22:42
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Tuti van az akksi alatt egy kis gomb amit be kell nyomni 10 másodpercig és újraindul.


Nem kell rá vírusirtó. Ez nem PC.

99.9%, hogy nem vírus.

Csináld meg amit mondtam.

2014. aug. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az akkumulátor alatt nem találtam semmilyen gombot. Ugyanakkor kutakodtam egy picit a neten, és meglett a megoldás: a hangerő és a bekapcsoló gomb erőteljes, együttes megnyomása 10 másodpercig, és újraindult a rendszer (igaz, hogy vagy ötödszörre, de bejött)
2014. aug. 19. 23:04
 5/10 anonim ***** válasza:
nem tudom, milyen rendszer van rajta, vagy hogy ez változott-e, de wp8.1-en a bekapcsológombot és a hangerő lefelé gombot kell nyomni 10 másodpercig, ezután újraindul, bár gondolom így 2 és fél óra elteltével rájöttél.
2014. aug. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem veszed észre, hogy pont ezt írta le a kérdező is?
2014. aug. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Androidra is vannak már ingyenes vírusirtók, nem véletlenül. Én fotókat töltöttem fel a számítógépre, amikor lefagyott. És nem fogadta el a PIN kódomat sem. Szolgáltató boltjában a SIM kártya hátán levő számokból sikerült feloldani és elindult. De nagyon lelassult. Letöltöttem az ingyenes ESET-et (nem a Google Play-ről, hanem az ESET honlapjáról, mert a Google Play-en is vannak fertőzött vacakok. Egyből megtalálta a zsaroló akármit és leszedte. Utána a számítógépen is lefuttattam online scannert, trójai volt. Vagyis ma már MINDEN operációs rendszert lehet zárolni.
2014. aug. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2014. aug. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nagyon nagyon szeretném megköszönni az összes kommentelőt és a kérdezőt mert ha ti nem lettetek volna akkor az összes apum munkahelyi adatja na meg a nyaralási és egyéb képek elvesztek volna (nekem nem idnult el a telefon, de a kikapcsoló gomb és a hang felfelegombját lenyomtam 10 msp-ig és bekapcsolt) az volt a baja hogy tegnap este egy nagyon szar töltő és bedugtam és lecsaptaa biztositékot. sztem áramutést kapott :D:D
2015. júl. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vigyázz a töltőkkel, komoly tüzet okozhatnak.
2015. júl. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!