Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Minden mobil szolgáltató...

Minden mobil szolgáltató leveszi a pénzt csörgetéskor is?

Figyelt kérdés
Vodafonos vagyok, és csak csörgettem, hálózaton belül és lement a pénz róla.
2008. aug. 6. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Csörgetéskor egyik sem von le. Én régen kártyás vodás voltam (kb 6 éve), és akkor volt olyan, hogy hetente egyszer küldtek egy egyenleg sms-t, amikor először használtam a héten a telefont, akár csak csörgetésre is. És ilyenkor egy sms ára ugrott. De nem tudom, most hogy lehet.
2008. aug. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Elvileg nem szabad, hogy csörgetésnél pénzt vegyen le. Akkor vesz le, ha felveszi a telót az, akit hívsz, de te lenyomod egyből. Hiába, hogy mondjuk 1 másodpercet számol, az már egy percnek számít és leveszi az 1 percnek megfelelő összeget. Legalábbis én így tudom és még nem vettem észre, hogy csörgetésért pénzt venne le.

Egy t-mobilos.

2008. aug. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
én mikor csak csörgetek is számolja a másodperceket
2008. aug. 6. 20:04
 4/10 anonim válasza:
75%
Nem tudom, hogy hogy van ez, de nekem is leveszi a pénzemet ha csak csörgetek vele és senki nem veszi fel. Én is vodafonos vagyok, ezt nem rég óta tapasztalom.
2008. aug. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Év Voda Vitamax Joker csomagban vagyok min. 6 éve, és én is tapasztaltam, hogy csörgetésért is von le pénzt a kártyámról. Egyszer 40 Ft-ot vettem észre hiányként. Engem ki szokott nyomni a párom mikor hívom, mégis fogy a kártyámról a zsé.
2008. aug. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem lehet hogy bekapcsol a hangposta?
2008. aug. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Én vagyok a Jokeres hozzászóló. A hangposta nekem is eszembe jutott, ezért kikapcsoltam pár éve és mégis fogy a pénz róla csörgetésnél is.
2008. aug. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Általában vezetékes telefonoknál fordul elő, hogy amennyiben PABX (alközpont) rendszerű állomást, pl. nagy céget hívsz, akkor az alközpont felveheti és "továbbcsörgetheti" a telefont, ekkor már fizetni kell a csörgetésért is, hiszen a hívás létrejött az alközpont és te közötted. Ekkor "jogos" az, hogy vonják a percdíjat.


Amíg a hívás nem épül fel, addig nem vonhat költséget, nem számolja a percdíjat (függetlenül, hogy a te telefonodon már "ketyeg" az óra), ezért ha mégis azt tapasztalnád, hogy csöngetéskor is von le, akkor bizony keresd fel a szolgáltatódat és kérj rá magyarázatot. Mutasson részletes forgalmi listát, hogy mire "fogyott" a pénz.

2008. aug. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%

Ezt én sem értem. Én is Vodafone-os vagyok és az utóbbi időben hasonló kellemetlenségeket vettem észre. Először arra gyanakodtam, hogy esetleg felvették vagy hasonló, dehát semmi. Szóval a Vodafone mostmár a csörgetésért is pénzt von le. Ami önmagában elég rossz, mert ha valaki nem veszi fel, akkor próbálgathatom még párszor, mire sikerül a hívás és közben minden egyes csörgetést kifizetek. :S

Nem tudom, mit lehetne ezellen tenni, szeretem a Vodát, de gondolkozom, hogy átállok(nem csak emiatt)...

2008. aug. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként megkérdeztem a Vodafone-nál az ügyintézőtől, hogy miért van ez? Erre azt mondta, hogy csaka kkor vonja le az összeget, ha kicseng a másik félnél és az kinyomja. Na ez úgy baromság, ahogy van. Utána még direkt leteszteltük. Egyet csöngött ki, senki nem nyomott semmit, és levonta az egy perc árát...
2008. szept. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!