Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s-nél lehet akkumuláto...

Iphone 5s-nél lehet akkumulátort cserélni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 20. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Csak szervizben.
2014. aug. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
otthon is meg tudod csinálni, nem nagy varázslat
2014. aug. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
#2: persze, lényeg, hogy szerszámok kellenek hozzá (én iPhone 4-nél szívtam ezzel, nem volt jó a netről rendelt szerszámkészlet egyik csavarhúzója - szerencsére egy órás készletből származó csavarhúzó jónak bizonyult oda).
2014. aug. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Megbontod a hátlapot és kicseréled, "nem nagy cucc". De inkább bízd a szervizesekre ott kicserélik neked
2014. aug. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy szétszedhető-e a hátlapja, de ha nem, akkor is lehet cserélni az akkumulátort! Ha értesz a szereléséhez, te magad is megcsinálhatod otthon, de ha garanciát is akarsz az új akkumulátorhoz, akkor csak szakszervizben csináltathatod!
2014. aug. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem a T-mobile-nál azt mondták,higy állítólag,ha az aksi elromlott,akkor az egész készülék elromlott.
2014. aug. 20. 19:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Na, akkor a T-mobilosok nem ismerik a szerelést, csak okoskodnak! Meg is nézheted, én például az árgépen láttam 5S-hez gyári akkumulátort 3000 Ft-ért, szóval kapható hozzá külön is, csak a cseréhez szét kell szerelni a hátulját!
2014. aug. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem a hátulját kell szétszedni, mivel az egyben van a kerettel, hanem a kijelzőt eltávolítani. IFixit guide van akkucseréhez, így nem érheti meglepetés az embert, mi vár rá pontosan: [link]
2014. aug. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"gyári akkumulátort 3000 Ft-ért"


pont annyira gyári mint amennyit te értesz az egészhez

2014. aug. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!