Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A memóriakártya el tud romlani...

A memóriakártya el tud romlani? (Tovább lent)

Figyelt kérdés
Halgattam egy zenét, és egyszer csak abba hagyta, mondom mi ez? Aztán írt valamit a memóriakártyával kapcsaolatban, de nem tudtam elolvasni. Remélem van valami megoldás, mert rengeteg képem meg zeném volt rajta. És másik telefon sem látja, csak amikor kiveszem, akkor írja, hogy el lett távolítva.

2014. aug. 21. 06:00
 1/2 Wadmalac ***** válasza:

Próbáld meg, külső kártyaolvasó mit lát belőle.

Ha az sem akarja látn ia tartalmát, akkor pl. a ZAR helyreállító progival lementheted pc-re a még életképes tartalmat.

Nemrég egy kollégám Toshiba kamerája rondította el az SD-jét, sem a kamerán át, sem kártyaolvasóból nem lehetett látni a kártyatartalmat, csak a meghajtót. A ZAR segítségével több mint 300 fotót és 20 videót sikerült megmentenem, ennek fele még két kártyatörléssel ezelőtti volt. :D

2014. aug. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, elvileg holnap ki tudom próbálni egy kártyaolvasóval, remélem az látja, de ha nem akkor majd megpróbálom azzal a progival.
2014. aug. 21. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!