Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok,...

Milyen telefont ajánlanátok, ha átlagban középkategóriás alkalmazásokat akarnék telepíteni az okostelefonomra? Olyan 40. 000 ft-ot szánnék rá, körülbelül

Figyelt kérdés
A Samsung Galaxy Minimből már nagyon elegem van!

2014. aug. 21. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Gigabyte Gsmart Aku A1


[link]

2014. aug. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
lg L65
2014. aug. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk szerintem Android hívő vagy deeeee...

Pl Nokiák :D

Lumia 520 az van 32000-től !

2016-ig frissítve lesz (nem mint a SONY SP)

Nem laggol hiába alsó kategória !

ÉRTELMES ÉS HASZNAVEHETŐ alkalmazások vannak rá !

Viszont nem Androidos, hanem Windowsos.

Régi kérdés tudom, de másnak is lehet ilyen jellegű problémája és megtalálhatja a kérdést :D

VAGY ! ... Lumia 620 36000-től, Lumia 630 44000-től, stbstb

Ez persze az alsó kategória, ennek ellenére egész jól meg lehet vele lenni. Nekem Androidom volt, kb ugyanazt tudta mint egy S3, és váltottam WP-re (520-ra) és hallod bocs de többet nekem nem köll Android. Nem szar, csak mintha ez sokkal jobb lenne arra amire én használom.


Szóval Androidosból van milliárd ami 40k alatt van, de kevés az ami normális is, amíg a Lumiákból még az 520 is full normálisnak és hasznavehetőnek mondható !

2014. okt. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!