Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnám megmenteni a...

Hogy tudnám megmenteni a 8gb-os memórikártyám tartalmát?

Figyelt kérdés

Két napja folyamatosan írta ki a telefonom (xperia z) hogy az sd kártya sérült le kell formázni, nem voltam gép közelbe így nem tudtam lemásolni a tartalmát és ujra formázni hanem mindíg újra indítottam a telefont és utánna ment egy darabig a kártya, Most át akartam volna másolni gépre a teljes memórikártya tartalmát kb 4 giga. 3-4kb/S-al másolt nagyon lassan aztán folyamatosan dobálta ki másolás közbe hogy sok dolgot nem lehet átmásolni. aztán megszakítottam a másolást mert semmit nem engedett átmásolni a gépre. És most pedig így állok:


[link]


[link]


[link]


Olvasgattam hogy vannak vissza állító programok de valahol azt írták hogy sokszor ártanak az ilyen programok...


2014. aug. 21. 13:45
 1/3 Wadmalac ***** válasza:

PC-re dugott kártyaolvasóval próbáld ki mondjuk a ZAR helyreállító progit. Nekem bevált döglött SD-re.

Nem véletlenül egy 16GB Kingstonról van szó? Mert abból forogtak hivatalos boltokban is hamisítványok, én is megjártam vele egyszer.

2014. aug. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem erre nincs márka írva még három éve ami volt xperia x8 telefonom abba adták gyárilag ennyi van rá írva micro sd hc. ja igen azt elefejeltettem írni hogy kártyáolvasóval van gépre dugva kivettem a telefonból
2014. aug. 21. 14:02
 3/3 A kérdező kommentje:
[link] zar 9.2 ő az?
2014. aug. 21. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!