Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S5 SIM kártya...

Samsung Galaxy S5 SIM kártya problémám? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szereztem egy Samsung galaxy s5 Clone telefont.


Tudom Clone így meg ugy,stb szar... engem az érdekelne hogy miért nem ismeri fel a simkártyám.


Lefotóztam mit ír ki. Felül egy olyant látni hogy G ,hót gőzöm sincs mi az.

feloldási képernyőn T mobilet ír ,amit beleraktam simet az tmobilos,de akkor mikor megpróbálok megcsörgetni valakit úgy hogy visszahívást küldve mert pénz nincs a telefonomon akkor miért nem küldi ki a visszahívót? vagy pl a x121# es számot ami lekéri a telefonszámom ingyenesen. Valami szarságot ír ki ha azt akarom felhívni.

Állítólag ezek a készülékek függetlenek nem? Akkor valaki tájékoztatna mi a szitu?


[link]


[link]


2014. aug. 21. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a probléma. Hisz látja nem?
2014. aug. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel klón ezért ez így van rendjén.Legközelebb majd 2x is meggondolod hogy mire bszod el a pénzed.
2014. aug. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!