Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Asus MeMo Pad HD 7 támogatj...

Az Asus MeMo Pad HD 7 támogatja az OTG kábelt?

Figyelt kérdés
Szétnéztem az interneten, de egy helyen azt írták hogy támogatja, máshol meg azt hogy nem. Aki rendelkezik ezzel a tablettel, és próbálta vele használni az OTG kábelt, az írja le hogy működik -e vagy sem.

2014. aug. 22. 03:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, nincs eleg kakao az usb kimeneten. Rootolt es frissitett androiddal szoftveresen ugyan lehetne, de a hardver nem tamogatja.
2014. aug. 22. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hm?

Biztos ez? Nem kevered a Nexus-al?

Itt egy videó, stock rommal lazán működik a micro usb OTG-ként: https://www.youtube.com/watch?v=tsRSlXJ2ZUo

Az hogy "nem elég a kakaó" általánosan elmondható minden tabletről, hogy valamihez elég, valamihez pedig aktív USB-HUB kell, szóval valami igényel külső megtáplálást, nyilvánvalóan egy 2.5-es külső HDD-t nem fog megtáplálni egy tablet, ugyanakkor egy billentyűzetet, egy egeret, egy controllert, egy 3.5 colos külső HDD, ami külső táppal rendelkezik ahhoz elég. Egyéb esetben aktív hub-ot kell közbeiktatni. Totálisan feleslegesnek tartok, tabletre ennyi mindent rálógatni, pláne egy 7 colosra, de van aki nem ért velem egyet, s mindent rákötözget majd 7 colos kijelző fölé görnyed.

2014. aug. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Közben utánaolvastam, igazad van, tényleg ennél is szükséges a root. Őrület, azt gondoltam csak a nexus van ennyire bekorlátozva. Ez semmi más, mint gusztustalankodás.
2014. aug. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. aug. 22. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!