Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3GS esetében van...

Iphone 3GS esetében van lehetőség Facebook app-ok telepítésére?

Figyelt kérdés
Telefonvásárlás előtt állok. Akié lenne a teló, nem nagy igényű app-ok tekintetében. Ami lényeg hogy a telefon fehér legyen, valamennyire stabil, de mégsem aranyárban és legyen rajta Facebook app és a FB Messenger. Úgy néz hogy sikerül beszerezni egy Iphone 3GS-t. Csak nem tudom hogy az említett app-ok nem ütköznek-e majd kompatibilitási problémába. Mert ugye 3GS-re az IOS7 nem jó...

2014. aug. 22. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 3GS-em van, és fut rajta a facebook app, de a messenger az nem, mert én nem szeretek ott üzengetni, valósznűleg menne az is, de nem is próbáltam. Sajnos az egész szerkezet már elég régi, úgyhogy ne számíts nagy sebességre és teljesítényre. Én is leginkább csak telefonálásra használom.
2014. aug. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
úgy hallottam nem fut, de nem vagyok biztos benne, szóval bocsánat, ha rossz az infó...
2014. aug. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!