Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ebben az esetben mi történik?

Ebben az esetben mi történik?

Figyelt kérdés
Csak elméletben? Veszek egy új telefont, számlás előfizetéssel (ergo "nagyon" olcsón), DE! nem az új,számlás SIMkártyát rakom bele, hanem egy másikat egy másik előfizetéssel(pl.kártyás előfizetéssel). A számlás számláit nem fizetem, és azt a kártyát és a számot nem használom. Ez így működhet?

2014. aug. 22. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. aug. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért nem?
2014. aug. 22. 19:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerinted?Gondolkoznál egy kicsit akkor ki se kellett volna írni ezt a kérdést.
2014. aug. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gondolkozom....... tudtommal (lehet rosszul tudom) csak a kártyát tudják tiltani, aminek a számláit nem fizetem
2014. aug. 22. 19:15
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Úgy letiltják a telefont mint a szart... Aztán pillázol hogy nem enged fel a hálózatra.
2014. aug. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gugu Gabor ***** válasza:

A telefont is tudják tiltani, minden telefonnak van egy egyedi azonosítója amivel feljelentkezik a mobil hálózatra, ez alapján lehet tiltani magát a készüléket, innentől tök mindegy milyen kártyát raksz bele nem fog működni mobil telefonként a készülék.

Az IMEI azonosító megváltoztatása elvileg lehetséges, ez viszont (már amennyire tudom) bűncselekmény kategória.

2014. aug. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
es az elofizetest ki nevere csinalnad zsenikem? na oda fogjak kuldeni a szamlakat, majd a buntetest ha nem fizetsz
2014. aug. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!